Stolik kawowy drewniany – idealny do każdego salonu

Stolik kawowy z żywicą to niezbędny mebel w każdym salonie. Nie jest on bowiem tylko miejscem, przy którym możemy napić się kawy czy herbaty. Dzięki użyciu żywicy epoksydowej, drewniany stolik kawowy, stanowi również dekorację wnętrza. Odpowiednio dobrany stolik z żywicą podkreśla styl aranżacji. Innym razem stół epoksydowy jest akcentem, zmieniającym całkowicie charakter stylizacji.

Stoliki kawowe z żywicą z litego drewna doskonale odnajdują się w nowocześnie urządzonym wnętrzu. Dzięki drewnianym elementom, stolik kawowy drewniany znakomicie pasuje także do klasycznych aranżacji.

Nowoczesny stolik kawowy to idealny meble do wnętrz których właściciele chętnie eksperymentują z aranżacjami. Sprawdzi się we wnętrzach skandynawskich, loftowych, a także industrialnych. Mogłoby się wydawać, że tak prosty w konstrukcji i tradycyjny mebel, jakim jest drewniany stolik kawowy nie może nas niczym zaskoczyć. Okazuje się jednak, że mnogość materiałów, faktur i ich połączeń może dać naprawdę niecodzienny efekt.

Drewniany stolik kawowy – swoboda w doborze kolorów i materiałów

Przy tworzeniu stołu lub drewnianych stolików kawowych na zamówienie mamy pełną dowolność połączeń materiałów. Od egzotycznych wariantów takich jak drewno suar czy drewno teakowe, drewno oliwne, po najbardziej klasyczne projekty w neutralnej kolorystyce: dąb, orzech włoski, jesion, wiąz, akacja czy buk.

Dodatkową zaletą jest niekończąca się paleta barw które możemy wykorzystać podczas tworzenia stolików z żywicy. Ponadto dostępna jest cała gama transparentnych kolorów od przykładowych odcieni niebieskiego takich jak kobalt czy turkus, poprzez jasne i ciemne zielenie. Perłowe barwy: jaskrawe, ciemne, ze złotym na czele. Kończąc na pełnych kolorach klasycznej bieli i czerni.

Stolik z żywicy może mieć blat okrągły, kwadratowy, prostokątny a nawet nieregularny kształt. Najważniejsze jest solidne i staranne wykonanie. Tak, aby mógł służyć swojemu szczęśliwemu nabywcy przez długie lata.

Meble z żywicą – niezwykłe i funkcjonalne

Każdy stolik kawowy z żywicą epoksydową jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Meble z żywicą są jedyne w swoim rodzaju. Każdy plaster drewna czy deska drewniana ma swój unikalny wygląd, kształt oraz rysunek. Dzięki temu masz pewność, że będzie to stół drewniany, którego nie znajdziesz w zwykłym sklepie.

Dzięki żywicy epoksydowej możemy stworzyć wiele zjawiskowych mebli i dodatków. Oprócz stołów i stolików River Table, popularność zyskują fronty z żywicy epoksydowej, komoda z żywicą, obrazy z żywicą epoksydową czy podkładki z żywicą.

Meble takie jak stolik kawowy z żywicy i drewna czy stolik nocny drewniany sprawdzą się przede wszystkim we wnętrzach nowoczesnych.