Stół z żywicy – unikalna kombinacja żywicy i drewna

Stwórz z nami wyjątkowe okoliczności w swoim domu. Wybierz stół z żywicą epoksydową stworzony z unikalnej kombinacji dowolnego gatunku drewna i koloru żywicy.

Stoły do jadalni wykonujemy wielu gatunku drewna. Dąb, orzech włoski, akacja, wiąz, buk, jesion, drewno egzotyczne takie jak suar czy teak. Stoły uzupełniamy żywicą epoksydową w dowolnym kolorze. Transparentne żywice, perłowe oraz pełny kolor. Niebieski, zielony, szmaragdowy, czerwony, złoty, czarny, biały.

Stół drewniany z żywicą może mieć blat okrągły, kwadratowy, prostokątny a nawet nieregularny kształt. Najważniejsze jest solidne i staranne wykonanie tak, aby mógł służyć swojemu szczęśliwemu nabywcy przez długie lata.

Ponadto istnieje wiele możliwości dopasowania mebli i stołów z żywicy i drewna do indywidualnych potrzeb. Nie tylko dzięki dobraniu odpowiedniego koloru żywicy, kształtu krawędzi oraz sposobu wykończenia. Najlepszym przykładem jest stół rozkładany lub stół z dostawkami, które idealnie sprawdzą się podczas przyjmowania większej liczby gości.

Stół do jadalni – serce Twojego domu

Sercem jadalni jest stół, a od jego wyboru zależy komfort spożywania posiłków oraz spędzanie czasu w gronie najbliższych. Istotne jest, aby pasował do wnętrza.

Bezsprzecznie stół drewniany jest jednym z ważniejszych elementów w domu. To miejsce, przy którym jemy, ale też zasiadamy z rodziną czy przyjaciółmi i spędzamy wspólnie czas nie tylko przy posiłkach.

Idealnym rozwiązaniem, aby wnętrze zyskało na oryginalności, jest stół z drewna i żywicy epoksydowej wykonany na zamówienie. Stół na wymiar oprócz dostosowania pod kątem parametrów takich jak wielkość, kolor oraz materiały z których będzie wykonany, drewno pozwala wykorzystać możliwości jakie daje żywica epoksydowa. Meble z  żywicą epoksydową dają niesamowite możliwości personalizacji.

Stół epoksydowy – jak zrobić stół z drewna i żywicy?

Stół z żywicą to unikalna kombinacji dowolnego gatunku drewna i koloru żywicy. Po pierwsze warto zacząć od stworzenia projektu. Stół z żywicą tworzymy na wymiar pod konkretne wnętrze. Bardzo ważne jest też aby kolor żywicy pasował do wnętrza. Warto poszukać inspiracji na portalach takich jak Pinterest. Kolejnym ważnym krokiem jest wybranie gatunku drewna – jego kolor i rysunek również można bez problemu znaleźć w internecie

Po drugie, istotny aspekt to wykończenie powierzchni stołu z żywicą. Najpopularniejsze opcje to pokrycie lakierem lub olejowanie. Stoły zalewane żywicą mogą mieć różne wykończenia: od wysokiego połysku po głęboki mat.

Kolejnym krokiem jest wycena projektu. Od razu po akceptacji projektu przystępujemy do pracy. Stół z żywicy i drewna ma wieloetapowy proces tworzenia. Filmy i zdjęcia z postępów zawsze na bieżąco wysyłamy do klienta poprzez wiadomości.

Ile kosztuje stół z żywicy epoksydowej?

W zależności od rozmiaru, stół z żywicą może kosztować od 1200 zł do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Cena zależy od wielkości stołu, rodzaju drewna oraz skomplikowania kompozycji. Jeśli chcemy stworzyć unikalny, personalizowany stół drewniany z efektem fal, lub zatopionymi w żywicy elementami, niezbędna jest wiedza i doświadczenie, aby stół prezentował się naprawdę dobrze.

Stół z żywicą epoksydową – unikalny i funkcjonalny

Stół drewniany nowoczesny nie musi być jedynym unikalnym elementem w Twoim wnętrzu. Możemy stworzyć różnorodne kompozycje czy komplety takie jak duży stół do salonu i  stolik kawowy z żywicą, stolik pomocniczyzegar ścienny z żywicą lub drzwi z żywicą epoksydową.

Stół z żywicy epoksydowej to idealny meble do wnętrz których właściciele chętnie eksperymentują z aranżacjami. Sprawdzi się we wnętrzach skandynawskich, loftowych, a także industrialnych. Mogłoby się wydawać, że tak prosty w konstrukcji i tradycyjny mebel, jakim jest stół z żywicy i drewna nie może nas niczym zaskoczyć. Okazuje się jednak, że mnogość materiałów, faktur i ich połączeń może dać naprawdę niecodzienny efekt.