Drewniany zegar ścienny – idealne dopełnienie każdego wnętrza

Odpowiednio dobrany zegar ścienny do salonu stanowi oryginalne uzupełnienie aranżacji wnętrza. Drewniany zegar ścienny kontrastuje w ciekawy sposób. Jako dekoracja zegar z drewna doskonale sprawdzi się nie tylko w salonie, kuchni, ale także w sypialni, przedpokoju czy w łazience.

Zegar na ścianę to idealny wybór do pomieszczeń, w których nie mamy pomysłu na zagospodarowanie ściany i nie mamy pomysłu na ożywienie wnętrza. Właściwie dobrany zegar ścienny uzupełni aranżację zarówno prostego, klasycznego wystroju ale również pomieszczeń urządzonych nowocześnie. Ponadto zegar ścienny to obowiązkowy element dekoracji biura. Powinien być ładny, prosty i minimalistyczny.

Duży zegar ścienny we wnętrzu  klasycznym i nowoczesnym

W przestrzeni biurowej, czy w salonie duży zegar na ścianę może być znacznie większy niż w sypialni. W tych pomieszczeniach zegar ścienny duży perfekcyjnie sprawdzi się jako główna ozdoba ściany. Oryginalne połączenie materiałów takich jak stal i drewno wspaniale dopełnia wnętrze urządzone w stylu loftowym.

Zegar ścienny loft sprawdzi się w większych pomieszczeniach. Nie zdominuje wtedy innych elementów wystroju. Idealnym wyborem biurowego modelu jest również zegar z drewna i żywicy. Wyróżniać go może wstawka z żywicy epoksydowej czy mech chrobotek.

Zegar z drewna i żywicy najczęściej wykonywany jest z desek orzecha włoskiego i dębu. Natomiast żywiczna wstawka z reguły jest barwy niebieskiej. Gama kojących odcieni niebieskiego przywołuje wspomnienia… widok krajobrazu. Zegar z żywicy może być jednak wykonany z dowolnego gatunku drewna, jak i żywicy o dowolnej barwie.

Nowoczesny zegar ścienny – stylowy i bezgłośny

Zegar z żywicy epoksydowej sprawdzi się przede wszystkim w designerskich aranżacjach. Zegar ścienny 40 cm to prosty, okrągły model świetnie wpasuje się we współczesny wystrój minimalistycznego wnętrza w stylu loft. Zegary ścienne dostępne są w najbardziej poszukiwanych rozmiarach i wzorach. Zegar loft może mieć średnicę 40 cm, 50 cm, 60 cm a nawet 80 cm.  Ponadto niezwykle ważne jest, aby w miejscu, w którym odpoczywamy lub pracujemy nic nas nie rozpraszało. Warto aby zegar posiadał cichy mechanizm, niezakłócający naszego spokoju czy skupienia.

Niewielkie rzeczy takie jak zegar ścienny drewniany potrafią diametralnie zmienić nasze otoczenie. a nawet wpłynąć na nasz nastrój – to właśnie dlatego lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami.

Drewniane zegary ścienne wykonujemy z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy detal.