O nas

Dlaczego Biały Kruk?

White Raven to pracownia tworząca designerskie stoły drewniane z żywicą epoksydową. Znajdziesz tu zarówno gotowe produkty, dostępne w naszym sklepie, jak również inspiracje, które pomogą Ci stworzyć Twój unikalny projekt. Nasza pracownia to miejsce, w którym powstają zarówno klasyczne, jak i nowoczesne realizacje, wszystkie tworzone ręcznie, w duchu ekologii.

Stół sercem domu

Stół jest jednym z ważniejszych elementów w domu. To miejsce, przy którym jemy, ale też zasiadamy z rodziną i przyjaciółmi i spędzamy wspólnie czas nie tylko przy posiłkach. Każdy z nas wybierając stół do własnego mieszkania czy domu, chciałby, aby jego dom nosił w sobie dużą dozę unikalnego charakteru, stanowiącego odzwierciedlenie indywidualnego gustu jego mieszkańców.

Tworzymy wyjątkowe okoliczności

Połączyło nas zamiłowanie do pięknych wnętrz i przedmiotów. To, co nas zainspirowało to ponadczasowość, natura, trwałość drewnianych mebli i akcesoriów. W oparciu o te wartości realizujemy unikalne projekty, żebyś Ty mógł cieszyć się niepowtarzalnym klimatem w swoim otoczeniu

Jak to działa?

1. Znajdź inspirację na swoje meble

2. Wyślij formularz kontaktowy

3. Zaczekaj na darmową wycenę

4. Zaakceptuj projekt

5. Zaczynamy proces produkcji

6. Ciesz się ze swoich nowych mebli