Personalizacja stołu – idealny sposób na niepowtarzalne wnętrze 

Personalizacja stołu

Co oznacza pojęcie personalizacji? Personalizacja stołu, to inaczej mówiąc to nadanie osobistego charakteru konkretnej rzeczy. Możemy nie tylko wybrać dowolny wymiar, barwę czy materiał, a także dodać element który sprawi że mebel nabierze indywidualnego charakteru. Przede wszystkim, wnętrza mają nie tylko odpowiadać naszym potrzebom, ale też wyrażać naszą osobowość. Jak stać się posiadaczem pięknego i wyjątkowego mebla? Odpowiadamy.

Personalizacja stołu

Stół sercem domu – jak sprawić, by stał się nieprzeciętny?

Ogólnie mówiąc, stół jest jednym z ważniejszych elementów w domu. To miejsce, przy którym jemy, ale też zasiadamy z rodziną czy przyjaciółmi i spędzamy wspólnie czas nie tylko przy posiłkach.

Idealnym rozwiązaniem, aby wnętrze zyskało na oryginalności, jest wykonanie mebla na zamówienie. Oprócz dostosowania pod kątem parametrów takich jak wielkość, kolor oraz materiały z których będzie wykonany, personalizacja stołu na na celu wykorzystanie naturalnego piękna litego drewna oraz możliwości jakie daje żywica epoksydowa.

O ile w przypadku stołów z litego drewna możliwości są ograniczone przez strukturę wykorzystanego materiału, kiedy blaty wykonane są z klejonych ze sobą desek. Drewno w połączeniu z  żywicą epoksydową daje niesamowite możliwości personalizacji.

Personalizacja stołu

Jak stworzyć spersonalizowany stół o unikalnym charakterze?

Personalizowane stoły tworzone na zamówienie, w rezultacie mogą być dopasowane do indywidualnej aranżacji wnętrz. Przede wszystkim do wystroju, metrażu czy kolorystyki. Innym pomysłem jest wyrażenie za pomocą stołów z żywicą epoksydową własnych pasji i zainteresowań. Jak to możliwe?

W wykonanym z drewna i żywicy blacie stołu jesteśmy w stanie zatopić praktycznie każdy przedmiot. Przede wszystkim stanie się on częścią blatu – wyeksponowany w niebanalny i niepowtarzalny sposób. Mogą to być trofea, muszle, kolekcje monet lub autorskie kompozycje stworzone z ulubionych lub pamiątkowych przedmiotów. Tak naprawdę możliwości są w zasadzie nieograniczone.

Personalizacja stołu

Więcej unikalnych detali w Twoim domu

Przy tworzeniu stołu na zamówienie mamy pełną dowolność połączeń materiałów: od najbardziej egzotycznych wariantów wyróżniających się jaskrawymi kolorami i ekstrawaganckim designem, po najbardziej klasyczne projekty w klasycznej i neutralnej kolorystyce.

Ponadto istnieje wiele możliwości dopasowania mebli i stołów do indywidualnych potrzeb, nie tylko dzięki dobraniu odpowiedniego koloru, kształtu krawędzi oraz sposobu wykończenia. Jednym z przykładów są boczne dostawki, które idealnie sprawdzą się podczas przyjmowania większej liczby gości.

Stół w jadalni, czy w salonie nie musi być jedynym unikalnym elementem w naszym wnętrzu. Tymczasem możemy stworzyć różnorodne kompozycje czy komplety: duży stół wraz ze stolikiem kawowym, pomocniczym, zegar ścienny lub drzwi. Ponadto elementy aranżacji stworzone z tego samego gatunku drewna co pozostałe meble.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz